RSS RSS print

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ NA FPVaMV

Informácie o udalosti
Hostiteľ:Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB
Dátum a čas začiatku:14. feb. 2018 - 9:30
Dátum a čas konca:14. feb. 2018 - 14:00
Miesto:Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov UMB, Kuzmányho 1
Mesto:Banská Bystrica
Kontakt:048/4461225, 048/4461237, 048/4461222

14. februára 2018 sa brány Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB v Banskej Bystrici otvorili pre uchádzačov o štúdium, ich rodičov, pedagógov stredných škôl a všetkých ostatných, ktorých zaujímali podrobné informácie o štúdiu na našej fakulte.

• Návštevníkom členovia vedenia fakulty predstavili ponuku štúdia na fakulte a odpovedali na všetky zvedavé otázky z publika.
  • Študentský život a záujmové aktivity predstavili zástupcovia študentských spolkov, naši študenti.
  • Naši doktorandi sprevádzali návštevníkov pri prehliadke fakulty, počas ktorej sa zúčastnili viacerých prednášok.

Ak si sa DŇA OTVORENÝCH DVERÍ nemohol zúčastniť, alebo chceš zažiť atmosféru fakulty ešte dôkladnejšie, práve pre Teba sme pripravili TÝŽDEŇ OTVORENÝCH PREDNÁŠOK. Od 12. 2. 2018 do 16. 2. 2018 Ťa čakáme na ktorejkoľvek prednáške, ktorú si vyberieš (prípadne na všetkých Žmurkajúci). Rozvrh nájdeš v prílohe tejto udalosti. Prečo je to dobré?

• zistíš, čo sa študenti našej fakulty učia
  • môžeš porovnať rozdiel v spôsobe štúdia medzi strednou a vysokou
  • overíš si v praxi, či je to naozaj tak, ako sa na DOD prezentovalo

Okrem zaujímavého programu DŇA OTVORENÝCH DVERÍ máš šancu zapojiť sa do VALENTÍNSKEJ SÚŤAŽE a vyhrať kurz na prijímacie pohovory ZDARMA! Stačí, ak sa počas DOD alebo počas Týždňa otvorených prednášok odfotíš v priestoroch našej fakulty, fotku upravíš do valentínskeho štýlu, hodíš to na Instagram s #fpvmv #dod a zbieraš lajky. Fotka s najvyšším počtom lajkov vyhráva.